Українські весільні обряди, які ми організовуємо на сучасному весіллі, сягають своїм історичним корінням ще до прийняття християнства.
![null](http://kraeznavstvo.at.ua/Novunu/Vukyp/image002.jpg) Найдавніший наш літопис так оповідає про процес «умикання», тобто про першовитоки традиції викупу нареченої: «Деревляни жили обичаєм звірів, жили по-худоб'ячому, убивали одне одного, їли все нечисте, й шлюбу у них не було, але викрадали дівчат біля води. А радимичі, в'ятичі й сіверяни той самий обичай мали: жили в лісі, як всякий звір, їли все нечисте, не знали сорому перед батьками й невістками. І шлюбів не було у них, тільки ігрища між селами; сходилися на ігрища, на танки та на всякі біс
...
Читати далі »
Переглядів:
28305
|
Додав:
admin
|
Дата:
20.07.2010
| |