Педагогічне
краєзнавство

Меню сайта
Черкаська область
Інші області
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференції » ФОРУМ » Моя Батьківщина » Як я відношусь до своєї країни - України
Як я відношусь до своєї країни - України
adminДата: Вівторок, 09.02.2010, 19:25 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Нещодавно моя знайома, молода учителька, розповіла, що купила своєму сину нижню білизну з картою Батьківщини на задній частині виробу. Дуже хвалила якість і дотепний стиль оформлення нижньої білизни. А мені стало страшно.
Учитель завжди асоціюється у мене з чимось інтелігентним, високоморальним. А Батьківщина – з дитинством, з татом і мамою, родичами, рідною домівкою, де тебе завжди зрозуміють і допоможуть, навіть якщо ти інколи не правильно поступаєш, розділять з тобою і горе, і радість. Батьки – це святе, а Батьківщина – то похідна від батьків.
Я не вважаю себе висококультурною людиною, але ніколи у світі не дозволила б собі носити на нижній білизні портрет своєї мами, чи тата, своєї Батьківщини.
Може я не права? І мені треба проявляти толерантність, терпимість до людей, які мають іншу точку зору?


Досліджувати – значить бачити те, що бачили всі, але думати так, як не думав ніхто
 
problemДата: П`ятниця, 08.10.2010, 23:07 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 2
Статус: Offline
Сто відсотків права. А та вчителька немає морального права бути учителькою. На жаль, зараз в учителі подалося дуже багато молодих людей з порожнім внутрішнім змістом. Де вже їм виховувати духовність у школярів, коли у власній душі, крім цинізму і блюзнірства нічого немає.
Прикро і гірко, що так паплюжиться те, що віками свято берегли наші предки і за що проливали кров.
 
kollegaДата: Понеділок, 18.10.2010, 22:23 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернемось до зарубіжного досвіду популяризації вітчизни: США - де тільки можуть використовують свої атрибути геральдики; Великобританія - має безліч варіантів використання зображень прапору і так далі.
Однак можна з впевненістю сказати, що вона найближче до тіла. smile smile smile
Хоча звичайно краще щоб то були елементи традиційного українського одягу (вишита сорочка), а про білизну, то справа кожного wink wink wink
 
ПерспективаДата: Вівторок, 19.10.2010, 14:31 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kollega)
а про білизну, то справа кожного

kollega, От мені цікаво, чи сподобалося б Вам, коли б Ваш портрет хтось на своїх інтимних місцях розмістив та ще й хизувався б перед знайомими високою якістю зображення? haha
 
kollegaДата: Середа, 01.12.2010, 05:43 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Це було б, до речі, цікаво! cool
Не знаю чи сподобалась, але ця людина мене б точно зацікавила!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin
 
Nata_MishchenkoДата: Неділя, 16.12.2012, 00:10 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому дивуватись? Якщо мільйони українців соромляться мови, зневажають традиції, не сприймають української культури, то такий випадок є логічним продовженням цього всього. Прикро...
 
UMKAДата: Четвер, 20.12.2012, 16:17 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Даний випадок не лише прикрий а і обурливий. Він говорить про те, що мільойни українців байдуже, а то й з невагою, ставлять ся до батьківщина. Чомусь ми звикли вихвалювати інші країни, батьківщини інших людей, а свою зневажати, замість того щоб любити.
 
FuryДата: Четвер, 18.10.2018, 23:59 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Девочки, не ругайтесь. Давайте пообщаемся на другую тему. Лучше давайте делиться ссылками на любимый интернет магазин. У меня это фирменный магазин Эпл: https://tehnoezh.ua/ А у вас?
 
Конференції » ФОРУМ » Моя Батьківщина » Як я відношусь до своєї країни - України
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright Бондаренко Тетяна © 2024
Сайт управляється системою uCoz