Педагогічне
краєзнавство

Меню сайта
Черкаська область
Інші області
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Музично-дидактичні ігри як засіб розвитку музичних здібносте (Зоряна Семенюк)
Музично-дидактичні ігри як засіб розвитку музичних здібносте
adminДата: Вівторок, 20.04.2010, 00:22 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Музично-дидактичні ігри як засіб розвитку музичних здібностей дітей
Прикріплення: 3285280.doc (30.0 Kb)


Досліджувати – значить бачити те, що бачили всі, але думати так, як не думав ніхто
 
GregoriДата: П`ятниця, 23.04.2010, 10:22 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді тема дуже актуальна. Такий спосіб, як музично-дидактичні ігри є дуже вдалим для розвиток здібностей учнів. Але часто ми стикаємось з такою проблемою, що багато талановитих учнів соромляться цього. На це загалом впливає колектив в якому знаходиться учень, або школа в якій він навчається .
А хотілося щоб всі діти мали можливість для розвитку своїх здібностей.
 
JanaДата: П`ятниця, 23.04.2010, 12:30 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді тема дуже актуальна. Такий спосіб, як музично-дидактичні ігри є дуже важливим для розвитку здібностей учнів. Але часто ми стикаємось з такою проблемою, що багато талановитих учнів соромляться цього. На це загалом впливає колектив в якому знаходиться учень, або школа в якій він навчається .
 
serhiyДата: П`ятниця, 23.04.2010, 15:40 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що потрібно розвивати таланти дітей, особливо музичні, бо це впливає на культурність дитини, її естетичні смаки. Музично-дидактичні ігри як ніщо більше підходить для цього.
Тема висвітлена в статті на високому рівні, матеріали підібрані продумано та вдало.
 
milatkachДата: Понеділок, 26.04.2010, 16:17 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що музично-дидактичні ігри дуже добре підходять для розвитку музичних здібностей, принаймні, так показує практика. А щодо статті, то вона розкриває суть теми на достатньому рівні і це мене повністю влаштовує.
 
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Музично-дидактичні ігри як засіб розвитку музичних здібносте (Зоряна Семенюк)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright Бондаренко Тетяна © 2024
Сайт управляється системою uCoz