Педагогічне
краєзнавство

Меню сайта
Черкаська область
Інші області
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Науково-дослідна робота як шлях розвитку творчості студентів (Постнікова Тетяна Євгенівна)
Науково-дослідна робота як шлях розвитку творчості студентів
adminДата: Вівторок, 20.04.2010, 00:09 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Науково-дослідна робота як шлях розвитку творчості студентів в процесі вивчення педагогічних дисциплін
Прикріплення: POSTNIKOVA_TEZY.rtf (32.5 Kb)


Досліджувати – значить бачити те, що бачили всі, але думати так, як не думав ніхто
 
Іра-БілятинськаДата: П`ятниця, 23.04.2010, 12:51 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені, як студенту, дуже цікава сама тема. Автор непогано висвітлив тему, користувався прикладами та робив висновки. Доцільно були зазначені етапи наукового дослідження. Особисто я вважаю науково-дослідна робота це одне з найцікавішого у навчанні. Це і спосіб реалізації здобутих знань і здобування нових.
 
LeoДата: П`ятниця, 23.04.2010, 17:15 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Науково-дослідне у своїй власній суті розвиває творчі навички студентів у якій би галузі науки воно не було, воно є цікавим, воно є яскравим прикладом співпраці студента та викладача як цілісного організму у навчальній діяльності і житті всезагального університетського колективу. Автор досить хороше висвітлив загальну думку місцями однобоко "у профіль".
 
adminДата: П`ятниця, 23.04.2010, 17:24 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановний автор статті, Ви пишете, що у Горлівському державному педагогічному інституті іноземних мов науково-дослідницьким напрямком студентів є тема «Сучасні тенденції розвитку освіти в Україні та за кордоном» та «Педагогічна освіта: європейський вимір». Усе це добре, але було б краще , якби Ви проінформували громадськість як саме досліджується Європейська освіта? Практично, теоретично? Якими методами, засобами? І як це все впливає на творчість.

Досліджувати – значить бачити те, що бачили всі, але думати так, як не думав ніхто
 
milatkachДата: Понеділок, 26.04.2010, 15:05 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
З автором статті я повністю згодна, хоча мені здається, що в ній не зовсім розкрита суть теми. Але вцілому, стаття мені зрозуміла, тому що я сама студентка і сама часто працюю над науково-дослідною роботою. Тому від себе хочу сказати, що такі завдання є дуже цікавими і корисними в першу чергу для формування творчої особистості студента.
 
RybakДата: Понеділок, 26.04.2010, 21:09 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Науково-дослідна робота грає у навчальні діяльності студента велику роль, адже вона виробляє в нього вмінння використовувати отримані знання в ході розв’язання певних завдань, цілеспрямованість, зібраність, старанність, ну і звісно ж, розвивати власну творчість і креативність. Щодо статті, то тема її висвітлена досить непогано, але не повністю...
 
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Науково-дослідна робота як шлях розвитку творчості студентів (Постнікова Тетяна Євгенівна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright Бондаренко Тетяна © 2024
Сайт управляється системою uCoz