На мою думку це дуже актуальна тема в час коли Україна обрала европейський шлях розвитку.Додано (25.11.2009, 20:12)
---------------------------------------------
Ж-Ж. Руссо зауважував: "Пам’ятайте, що перед тим, як узятися за виховання людини, треба самому зробитися людиною, треба, щоб у вас самих склався той взірець, який повинна наслідувати людина". А український видатний педагог В.О. Сухомлинський говорив: "Щоб виховати людину, потрібно самому бути надлюдиною". Тобто, перш, ніж виховувати почуття патріотизму, почуття національної гідності, любові до Батьківщини, вчитель має, в першу чергу, сам бути патріотом свого краю, своєї України. Вчитель має бути взірцем патріотичного виховання для учнів. Але виховання такого майбутнього вчителя залежить від науково-викладацького складу вузу. Тобто в даному аспекті взірцем для студентів має бути викладач-патріот.
Погоджуюсь з Вами про важливість саме туристично-краєзнавчої роботи в патріотичному вихованні, адже ніяка теорія не замінить побаченого на власні очі - мальовничих краєвидів рідної країни, рідного краю, памятків природи тощо. Побачене - милує очі, породжує гордість, радість за Батьківщину, а головне, - виховує почуття патріотизму.
Загалом, гадаю, тема патріотичного виховання, яку Ви обрали , є дуже важливою та актуальною на сьогодні і потребує глибокого дослідження.
Гадаю, в статті доречно було б Вам детальніше висвітлити аспекти виховного впливу туристично-краєзнавчої роботи.