Педагогічне
краєзнавство

Меню сайта
Черкаська область
Інші області
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Формування несприйнятливості до вживання наркотичних речовин (Катерина Слуцька)
Формування несприйнятливості до вживання наркотичних речовин
adminДата: Вівторок, 20.04.2010, 21:00 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Формування несприйнятливості до вживання наркотичних речовин в учнів підліткового віку
Прикріплення: 5761498.doc (29.0 Kb)


Досліджувати – значить бачити те, що бачили всі, але думати так, як не думав ніхто
 
Іра-БілятинськаДата: П`ятниця, 23.04.2010, 12:08 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені не дуже сподобалось те, як автор сформулювала тему. Стаття добре висвітлює актуальність даної проблеми але, на мою думку, недостатньо засобів, які допомогли б у формувані несприйнятливості до вживання наркотичних речовин в учнів підліткового віку. Взагалі стаття зрозуміла, лаконічна.
 
JanaДата: П`ятниця, 23.04.2010, 12:28 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені не дуже сподобалось як автор розкрив поставлену тему. Стаття добре висвітлює актуальність даної проблеми але, на мою думку, недостатньо засобів, які б навели приклади , що наркотики це зло для підлітків!
 
serhiyДата: П`ятниця, 23.04.2010, 14:32 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що одними лише бесідами про шкідливість та заборонами дану проблему не вирішити. Мені не сподобалась стаття, тому що зміст статті не зовсім відповідав темі. В статті поставлений акцент на шкідливість наркотиків, проте дуже мало уваги було приділено саме методам запобігання їх вживання.
 
RybakДата: П`ятниця, 23.04.2010, 14:50 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я повністю згодна зі словами "
Quote (serhiy)
В статті поставлений акцент на шкідливість наркотиків, проте дуже мало уваги було приділено саме методам запобігання їх вживання.
", адже про шкідливість наркотиків знають всі діти і дорослі, але чому тоді взагалі існує така проблема, як "наркоманія" ? Коли вже існує така проблема, то потрібні варіанти її рішення або методи запобігання, які нажаль у даній статті не повністю були висвітлені..
 
OlexandrДата: П`ятниця, 23.04.2010, 15:42 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Про вживання наркотиків було сказано уже дуже багато. Правдою також є те, що більшість неповнолітніх знають про те що вони собою являють та які наслідки можуть бути. Я вважаю, що в першу чергу держава повинна поліпшити контроль
по запобіганню ввезенні та внутрішньому виробництву саме наркотичних речовин. Повинні бути створені спеціальні групи по виявленні та знешкодженні постачальників та тих, хто займається їх збутом. Міри покарання повинні бути переглянуті.
 
@Irka@Дата: Понеділок, 26.04.2010, 15:12 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто моя порада - “Не куштувати і навіть не торкатися!” Про цю проблему можна і потрібно багато говорити , щоб теперішня молодь знала про шкідливий вплив наркотиків на організм людини. Але в даній статті я більше уваги приділила б наслідкам дії наркотиків та засобам запобігання їх вживання.
 
IrinaДата: Понеділок, 26.04.2010, 15:56 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама по собі тема є дуже цікавою та актуальною. Стаття розкриває тему взагальному, можна сказати, що тема розкрита поверхнево. Ця тема повинна впроваджуватися, ще у школах, а саме у підлітковому віці, коли діти потрапляють під вплив оточуючого світу. На мою думку, потрібно звернути більше уваги на ті наслідки, які можуть виникнути у результаті вживання наркотичних речовин.
 
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Формування несприйнятливості до вживання наркотичних речовин (Катерина Слуцька)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright Бондаренко Тетяна © 2024
Сайт управляється системою uCoz