Педагогічне
краєзнавство

Меню сайта
Черкаська область
Інші області
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Жанрові особливості драматургії В.Шекспіра (Забава М.М.)
Жанрові особливості драматургії В.Шекспіра
adminДата: Вівторок, 20.04.2010, 00:17 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Жанрові особливості драматургії В.Шекспіра
Прикріплення: _-.rtf (38.0 Kb)


Досліджувати – значить бачити те, що бачили всі, але думати так, як не думав ніхто
 
serhiyДата: П`ятниця, 23.04.2010, 15:27 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається творчість Вільяма Шекспіра, проте я не розумію що робить літературна стаття на конференції на педагогічну тематику? sad
 
IrinaДата: Понеділок, 26.04.2010, 15:21 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я погоджуюся із людьми, які вважають, що творчість Шекспіра є цікавою.Мені дуже сподобалася стаття. happy Тут дуже добре висвітлений герой у творчості Вільяма Шекспіра.
 
milatkachДата: Понеділок, 26.04.2010, 15:22 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Творчість Вільяма Шекспіра мені не подобається взагалі, тому я не хочу її коментувати.І якщо в статті сказано про те, що драматургія Шекспіра не обмежена ніякими жорсткими рамками, що вона цілком і повністю зрозуміла, то я так не вважаю. Для мене вона зовсім не зрозуміла і не потрібна. Доречі, з моєю думкою погоджуватись не обов'язково.
 
Конференції » КОНФЕРЕНЦІЇ » Актуальні проблеми пед. теорії та практики у студентських наукових дослідженнях » Жанрові особливості драматургії В.Шекспіра (Забава М.М.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright Бондаренко Тетяна © 2024
Сайт управляється системою uCoz